• UWAGA

W związku z oddaniem nowej Sali gimnastycznej, obowiązkowo wszystkich uczniów obowiązuje obuwie zmienne z halową podeszwą - halówki na nową salę gimnastyczną, w czasie zajęć ruchowych, WF, zajęć świetlicowych oraz innych zajęć dodatkowych. Jest to związane z bezpieczeństwem dzieci i uczniów podczas zajęć, które wynika z wymogów BHP na nowej Sali gimnastycznej.

• SALA GIMNASTYCZNA

Zakończenie budowy nowej sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Małkowicach zbliża się do końca. Trwają już ostatnie prace wykończeniowe. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na finał i składamy podziękowania.

I.I.

• Przypominamy o zbliżającym się zebraniu wychowawców klas z rodzicami.

Spotkanie odbędzie się 14 grudnia 2022 r.

godz. 16.00 oddział przygotowawczy

godz.17.00 klasy 0-8

Konsultacje z pozostałymi nauczycielami odbywają się zgodnie z harmonogramem dostępności nauczycieli zamieszczonym na stronie szkoły w zakładce: UCZNIOWIE I RODZICE - INFORMACJE.

• Międzynarodowy Dzień Wolontariusza - 5 XII

W naszej szkole bardzo prężnie działa Koło Wolontariatu. W tym roku uczniowie wraz z opiekunem udali się do podopiecznych pobliskiego Domu Opieki Caritas, by wręczyć przygotowane własnoręcznie przepiękne ozdoby świąteczne i zebrane podczas zbiórki szkolnej artykuły spożywcze i higieniczne.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę, a wolontariuszom z okazji ich święta życzymy, by dobro, którym się dzielą wróciło do nich podwójnie.

• Igrzyska Dzieci w koszykówce

21 listopada nasz szkolna reprezentacja dziewczyn i chłopców wzięła udział w Międyszkolnych Igrzyskach Dzieci w koszykówce. Zawody były rozgrywane w ZSP w Smolcu.

W Igrzyskach wzięły udział szkoły z naszego gminnego podwórka, min.  z Kątów Wrocławskiech (SP 1 i SP 2, ), z  Gniechowic i oczywiście Smolec.

Nasi Uczniowie godnie reprezentowali nasza szkołę zarówno na boisku, jak i poza nim, poprzez kulturalny doping.

Naszym celem było zdobywanie doświadczenia, poprzez obycie się z dużymi imprezami sportowymi oraz integracja społeczności szkolnej.

Mamy ogromną nadzieję, że następne zawody będą już rozgrywane na naszej nowej sali gimnastycznej.

Naszą szkołę reprezentowali:

Zuzia C., Zuzia Sz., Julia Sz., Karolina M.,Malwina M., Milena B., Kinga S., Maja G., Iga S., Weronika C.,Hania K.

Kuba P, Dawid S., Nikodem Sz., Marcin Sz., Kuba P. (Kl.3), Olivier M, Kuba K., Filip P., Filip W., Mikołaj W., Olek T.

E.K.