• Rada Rodziców - ogłoszenie

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Małkowicach zwraca się z gorącą prośbą o dokonywanie wpłat na Fundusz Rady Rodziców.

Minimalna wysokość ustalonych składek:

- 1 dziecko w szkole - wysokość składki - 35 zł,

- 2 dziecko w szkole - wysokość składki - 30 zł,

- 3 dziecko w szkole- wysokość składki - 25 zł,

Wysokość składki na ubezpieczenie: 49 zl

w tytule przelewu proszę wpisać: na RR imię i nazwisko dziecka i lub za ubezpieczenie: imię i nazwisko

NR KONTA Rada Rodziców przy SP w Małkowicach:

*Nr 531020 5242 0000 2102 0412 2446

Z góry Bardzo Dziękujemy z dokonanie wpłat.

• Dzień przedszkolaka 20 września 2023

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka kultywowany jest od lat w naszej szkole, zawsze z wielkim rozmachem. W tym roku szkolnym nie mogło być inaczej. Przystrojona sala, kolorowe stroje, oryginalne opaski na głowach dzieci, wszystko to sprawiło, że  od samego rana przedszkolaki czuły podniosłą atmosferę. Głównym celem obchodów tego święta było dostarczenie dzieciom satysfakcji z dobrze wykonywanych zadań, a także umiejętność współpracy w grupie. . Podjęty wysiłek został doceniony i nagrodzony. Dzieciom udało się odnaleźć przygotowany przez rodziców prezent ukryty na terenie szkoły.  Przy okazji szukania niespodzianki  poznały swoich starszych kolegów, którzy mocno im kibicowali.

Wielkim przeżyciem okazał się też wyjazd do Przedszkola nr 2 w Kątach Wrocławskich. Dzieci z zerówki zaprosiły do współpracy swoich rówieśników( odwiedziny, wspólne zabawy, wymiana doświadczeń). W tym celu przygotowały oryginalny plakat, który wręczyły Pani wicedyrektor przedszkola.

Odbył się również spacer po Parku Krajobrazowym Bystrzycy. Uciechą dla podniebienia była wizyta w lodziarni Wanda. W znakomitym nastroju dzieci wróciły do szkoły. To był wyjątkowy dzień.

• Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ‘Forget-me-not”

Zachęcamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ‘Forget-me-not”.

Konkurs przeznaczony jest dla Uczniów klas 4-8.

Konkurs odbędzie się dnia 16 listopada (czwartek) 2023 r.  w naszej szkole.

Zgłoszenia należy dokonać do dnia 10 października 2023 r. u nauczyciela języka angielskiego.

Więcej informacji: www.filotimo.pl

• Dzień kropki w Zerówce

Tradycyjnie, 15 września dzieci z zerówki obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Święto to ma na celu pobudzać kreatywność, pomysłowość, odwagę i talent w pokonywaniu trudności. Tego dnia wszyscy mieliśmy na sobie kropki, groszki i grochy. Świętowanie rozpoczęliśmy od wysłuchania historii Vashti, która dzięki malutkiej kropce i Pani od plastyki uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności lub talent. Dzieci z zerówki bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w wielu zabawach z kropką. Za zaangażowanie, udział w kreatywnych zajęciach otrzymały pamiątkowe dyplomy.

W ramach współpracy ze starszymi kolegami Zerówkowicze przygotowali dla  swoich starszych  kolegów z klas I- III i ich wychowawczyń  papierowe odznaki. Przypomnieli również koleżankom i kolegom z klas IV- VIII o tym ważnym święcie, a wszystkim nauczycielom i pozostałym pracownikom szkoły wręczyli pamiątkowe emblematy.

• Zebranie Rodziców

Serdecznie zapraszamy na Zebrania Rodziców w dniu 13 września 2023 o godzinie 17.00

(tylko klasa 6 - godzina 16.30).